Üretimden ürün geliştirmeye, satıştan planlamaya, marka yönetiminden pazarlamaya her konudaki ulusal ve uluslararası tecrübemizi, plastik poşet sektörü hakkında 10 yıl boyunca edinilmiş bilgimizle birleştirdik. Böylece sektörde güvenle çalışacağınız bir firma oluşturduk,

Çözüm ortaklarımız, kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmetleri sayesinde rakiplerinden farkla öne çıkmış Özay Makina Plastik olarak
Türkiye,Almanya, Bulgaristan, Yunanistan,Irak, İran,Rusya,ukrayna, Kazakistan  ve Azerbaycan'ı da kapsayan bölgemizde, lider plastik poşet üreticilerinden yeni yatırımcılara kadar değişik birçok firma ile çalışmaktayız.

Makine ve yedek parçalar Türkiye distiribitörlüğünü yapan  firmamızda, fabrika tasarımı, fabrika kurulumu, teknik danışmanlık ve pazarlama danışmanlığı,Kosgeb danışmanlığı gibi konularda da hizmet vermekteyiz.

Plastik poşet makinaları sektöründe, makine kalitesi  ve performansı ile,, üretim verimliliği ve fiyat değerlendirmesinde yatırımcılar ve üreticilerin aklına ilk gelen marka olma yolunda ilerlemekteyiz.